Fii parte din familia Andy's Pizza

Dacă ești în căutarea unui job, atunci trebuie să știi că noi suntem în căutarea ta!

 Chelner

Pentru noi este important:

Noi îţi oferim:

Trimite un CV cu indicarea denumirii postului vacant la adresa: hr@andys.md Sau sună la numărul de telefon: 060 777 839

Bucătar

Dacă tu ești un bucătar pasionat, responsabil și ai dorinţa de a se dezvolta în domeniul culinar, echipa noastră te așteaptă!

Noi oferim:

Viitorul nostru bucătar va avea ca cerințe următoarele activități:

Penru noi este important:

Dacă ești cointeresat, trimite un CV cu FOTO cu indicarea denumirii postului vacant la adresa: hr@andys.md Sau sunați la numărul de telefon: 060 777 839

Barmăn

Condiții de lucru:

Funcții cheie:

Cerințe faţă de candidat:

Pentru a ne contacta, trimiteți un CV cu FOTO cu indicarea denumirii postului vacant la adresa: hr@andys.md Sau sunați la numărul de telefon: 060 777 839

Vânzător desert

Condițiile de lucru:

Pentru a ne contacta, trimiteți un CV cu FOTO cuindicarea denumirii postului vacant la adresa: hr@andys.md Sau sunați la numărul de telefon: 060 777 839

Spalatoare de vase

Care va fi munca::

Vă aştemtăm în echipa noastră, trimite un CV cu indicarea denumirii postului vacant la adresa: hr@andys.md Sau sună la numărul de telefon: 060 777 839

Servitoare

Care va fi munca:

Vă oferim:

Lucrator auxiliar

 Vă oferim:

SMM Specialist

Dacă sunteți un specialist SMM talentat, Digital Marketer cu un portofoliu interesant și experiență de succes de mai bine de 3 ani, vom fi bucuroși să avem ocazia să lucrăm împreună!

Să trecem la principalele responsabilități:

Vă oferim:

Vă aştemtăm în echipa noastră, trimite un CV cu FOTO cu indicarea denumirii postului vacant la adresa: hr@andys.md Sau sună la numărul de telefon: 060 777 839

Recruiter

Cerințe fata de candidat:

Atribuțiile de lucru:

Vă oferim:

Administrator de restaurant

Vă oferim:

Tehnolog retelei "La placinta" (România)

Suntem in cautarea unui Tehnolog , orașul București, România